BACI RAJSTOPY ŻAKARDOWE WZORZYSTE 50002-8BACI RAJSTOPY ŻAKARDOWE WZORZYSTE 50002-8

BACI RAJSTOPY ŻAKARDOWE WZORZYSTE

67,00 

Wyczyść
SKU: YS-18163-50002-8 Kategorie: ,

Dostawa

  • Paczkomaty: 12,00 zł
  • Poczta Polska: 13,00 zł
  • Kurier: 16,00 zł

Płatność

metody płatności RedRose7

Opis

Rajstopy żakardowe wzorzyste.
Te efektowne rajstopy mają odważny wzór, który pięknie komponuje się jako element stroju na
dzień lub na noc.
Stworzą olśniewający kontrast na twoich nogach. Najważniejszym elementem tego modelu jest wyjątkowy kształt i ultra komfort podczas noszenia.

Rozmiar uniwersalny S/M/L, One Size, w tabeli rozmiarów widoczny jako OS

L/XL, Queen Size, w tabeli rozmiarów widoczny jako Queen.

EAN: 4890808183182

MODEL 50002-8SMLS/MM/LS/M/LXL/XXL
MiseczkaA/BB/CC/DA/BB/CB/CD/DD
Biust81-8686-9191-9781-8691-9772-8190-108
Talia61-6666-7171-8161-6671-8161-8197-112
Biodra86-9191-9797-10286-9197-10286-97107-122
Nogawka88899089908993
Stan (krok)18-1919-2020-2219-2020-2219-2023-24
Waga40-5555-6565-7545-6060-7540-7075-115

Dodatkowe informacje

Waga0.15 kg
Rozmiar

Kolor

Materiał

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “BACI RAJSTOPY ŻAKARDOWE WZORZYSTE”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Schowaj menu
Kategorie Koszyk Ulubione Zaloguj Więcej