BACI KUSZĄCA STUDENTKA 50011-5BACI KUSZĄCA STUDENTKA 50011-5

BACI KUSZĄCA STUDENTKA

132,00 

Wyczyść
SKU: YS-18311-50011-5 Kategorie: ,

Dostawa

  • Paczkomaty: 12,00 zł
  • Poczta Polska: 13,00 zł
  • Kurier: 16,00 zł

Płatność

metody płatności RedRose7

Opis

Ten uwodzicielski mundurek szkolny składa się z przezroczystego i bardzo ciasnego koronkowego topu i czerwonej spódniczki w szkocką kratę. Top zawiązywany z przodu. EAN : 4890808123249

MODEL 50011-5SMLS/MM/LS/M/LXL/XXL
MiseczkaA/BB/CC/DA/BB/CB/CD/DD
Biust81-8686-9191-9781-8691-9772-8190-108
Talia61-6666-7171-8161-6671-8161-8197-112
Biodra86-9191-9797-10286-9197-10286-97107-122
Nogawka88899089908993
Stan (krok)18-1919-2020-2219-2020-2219-2023-24
Waga40-5555-6565-7545-6060-7540-7075-115

Dodatkowe informacje

Waga0.15 kg
Rozmiar

Kolor

Materiał

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “BACI KUSZĄCA STUDENTKA”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Schowaj menu
Kategorie Koszyk Ulubione Zaloguj Więcej